Základní škola a Mateřská škola, Kořenov,

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

Webkamery

Mateřská škola Kořenov

Naše jednotřídní MŠ se nachází v nádherném prostředí JIZERSKÝCH HOR.

Proto se v našich činnostech zaměřujeme na poznávání a pochopení hodnoty přírody i citového vztahu k ní. Sblížení s přírodou, znovuobjevování její krásy a vnitřní harmonie je prvotním předpokladem změny v lidském cítění, myšlení a jednání.

Zdraví jednotlivce, které musí být posilováno komplexně, souvisí s prostředím, v němž žije: společností a přírodou.

Dostatek pohybu je pro zdravý vývoj dítěte nepostradatelný. Samozřejmostí tedy jsou vycházky do přírody, turistika a hry v přírodě. Vytváříme tak návyky pro správnou pohybovou aktivitu v dospělosti.

Rovněž chceme přispívat ke kulturnímu rozvoji dětí návštěvou divadel a společenských akcí.

Z historie MŠ

Zajímavé odkazy

Bezdrátový Internet pro každého - www.HarrachNet.cz    |   Webdesign, informační systémy - www.kmonda.cz    |    design by KMONDA 2019